DO BEZPIECZNEJ RENOWACJI ZABYTKÓW POLECAMY INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĘ INTELBLAST CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM.

EFEKTYWNE CZYSZCZENIE OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH

Renowacja zabytków należy do czynności bardzo precyzyjnych i wymaga ostrożnego podejścia. Polecamy metodę czyszczenia suchym lodem. Pracujemy z wykorzystaniem technologii intelblast oferującej bezpieczne i skuteczne przywracanie do dawnej świetności zabytków historycznych.

Czyszczenie oraz renowacja zabytków jest czynnością bardzo precyzyjną i wymagającą dużego nakładu pracy oraz środków materialnych. Drogocenne zabytki architektoniczne, rzeźby lub pomniki są narażone na uszkodzenia podczas czyszczenia tradycyjnymi metodami. Czyszczenie suchym lodem w technologii INTELblast oferuje bezpieczne, szybsze i skuteczne przywracanie do dawnej świetności zabytków historycznych. Czyszczenie suchym lodem usuwa farbę, pleśń, sadzę oraz inne nagromadzone przez lata zanieczyszczenia. Renowacja następuje bez tworzenia pęknięć, rys i pozostawiania śladów. Możliwe jest czyszczenie marmuru, szkła, onyksu i wielu innych powierzchni bez powodowania żadnych uszkodzeń. Metoda jest wykorzystywana do renowacji historycznych budynków, kościołów, pomników, posągów, czy zabytkowych pojazdów.

W trosce o zabytki trzeba wybrać najlepszą z dostępnych metod renowacji, którą bez wątpienia jest czyszczenie suchym lodem. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

PRZY RENOWACJI ZABYTKÓW

USUWAMY TAKIE SZKODY JAK:

  • substancje zanieczyszczające
  • szkody spowodowane przez sadzę i dym
  • materiały przylepne i smoły
  • pleśń
  • farbę ołowiową