UŻYWANE MASZYNY - SERWIS I SPRZEDAŻ

Firma pamech zatrudnia wyszkolonych pracowników i doświadczonych serwisantów zajmujących się wykonywaniem prac na wysokim poziomie. Do pracy podchodzimy rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Prace wykonujemy profesjonalnie tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach.

Jedną z głównych zalet czyszczenia suchym lodem jest możliwość wykonania usługi w sposób bezinwazyjny, tzn. bez konieczności demontażu wszelkiego rodzaju linii produkcyjnych, a także skomplikowanych urządzeń. Metoda czyszczenia suchym lodem jest bardzo skuteczna i precyzyjna, dodatkowo ważnym aspektem jest krótki czas wykonania konkretnej usługi. Firma Pamech oferuje kompleksowe usługi czyszczenia suchym lodem, ale prowadzi takze sprzedaż maszyn i akcesoriów do urządzeń. Ponadto zajmujemy się wynajmem maszyn i sprzedażą suchego lodu.

Używane maszyny w ofercie

Intelblast IBL3000 2021 cena 9500 euro netto,
Decker DC 50, maszyna popokazowa cena – 4500 euro netto

  • E-mail: kontakt@pamech.pl

SERWIS MASZYN INTELBLAST

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM

Pamech to firma, którą tworzą ludzie z doświadczeniem doskonale świadomi tego, jakie są oczekiwania Klientów. 

Nasza działalność skupia się na kilku obszarach. Świadczymy usługi czyszczące innowacyjną metodą, prowadzimy sprzedaż maszyn do czyszczenia suchym lodem i kierujemy autoryzowanym serwisem urządzeń z naszej szerokiej oferty.

Umów się na testy, sprawdź nasze maszyny!