ROZPOZNANIE POTRZEB I DOPASOWANIE ROZWIĄZAŃ

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego kierujemy się schematem działania, który umożliwia nam usystematyzowanie pracy. Określone jasne zasady ułatwiają współpracę z klientem. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu!

Zrozumienie potrzeb naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne i pomaga dostarczać najlepsze usługi i rozwiązania. Dlatego przed przystąpieniem do prac kierujemy się poniższym schematem:

NASZ SCHEMAT DZIAŁANIA:

  • Wypełnienie lub omówienie krótkiej ankiety identyfikującej potrzeby Klienta m.in. dostępność do czyszczonych maszyn/powierzchni, media dostępne u Klienta, rodzaj podłoża, rodzaj zanieczyszczenia. Na tym etapie często spotykamy się u Klienta i omawiamy powyższe kwestie.
  • Dostarczenie opisu, wymiarów i zdjęć maszyn/powierzchni lub umówienie się na test - co pozwoli określić bardzo prawdopodobny koszt czyszczenia.
  • Przesłanie przez firmę Pamech planu działania oraz kosztorysu prac.
  • Wykonanie prac czyszczenia suchym lodem u Klienta

KOMPLEKSOWA OFERTA - PROFESJONALNE USŁUGI

Jeśli masz wątpliwości, czy nasza technologia sprawdzi się w Twoim przypadku – skontaktuj się z nami – zespół Pamech chętnie odpowie na pytania i zaproponuje plan działania. Oferujemy również darmowy test, który w praktyce zweryfikuje skuteczność metody.