ZA POMOCĄ SUCHEGO LODU USUWAMY SKUTECZNIE BRUD, FARBĘ DRUKARSKA, SMARY Z MASZYN DRUKARSKICH

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM W PRZEMYŚLE POLIGRAFICZNYM

Tradycyjne metody czyszczenia przy użyciu rozpuszczalników, skrobaczek i dłut są bardzo czasochłonne. Czyszczenie maszyn drukarskich za pomocą suchego lodu zajmuje kilkakrotnie mniej czasu niż tradycyjne metody. Skutecznie można usunąć farbę drukarską, smary i inne zabrudzenia.

Na maszynach drukarskich podczas pracy gromadzi się farba drukarska, smary i inne zabrudzenia. Prowadzi to do zmniejszenia prędkości drukowania oraz gorszej jakości wydruku. Czyszczenie suchym lodem przebiega w niskiej temperaturze. Dzięki temu usuwanie klejów, farb, smarów i innych zanieczyszczeń nie stanowi problemu. Jest to idealna metoda czyszczenia wszystkich typów maszyn drukarskich.

Tradycyjne metody czyszczenia przy użyciu skrobaczek, dłut i rozpuszczalników są bardzo czasochłonne. Czyszczenie maszyn drukarskich za pomocą suchego lodu zajmuje kilkakrotnie mniej czasu niż tradycyjne metody. Proces czyszczenia maszyny suchym lodem może skrócić czas pracy nawet 10-cio krotnie w porównaniu z tradycyjnymi metodami. Dzięki takiej efektywności nie trzeba już niepotrzebnie odwlekać czyszczenia.

W PRZEMYŚLE DRUKARSKIM

CZYŚCIMY SUCHYM LODEM:
  • maszyny offsetowe
  • przenośniki taśmowe
  • elementy fotokopiarek
  • przenośniki ślimakowe do tonerów
  • maszyny drukarskie do opakowań
  • matryce, wycinarki
  • maszyny konfekcjonujące, etykieciarki
  • resztki kleju, farby, etykiety

Czyszczenie suchym lodem w technologii INTELblast nie wymaga demontażu urządzeń i jest wykonywane w zakładzie Klienta, co minimalizuje przestoje, zwiększa czas wykorzystania maszyn oraz zmniejsza koszty czyszczenia oraz późniejszej eksploatacji urządzeń. Nie ma tu konieczności usuwania niebezpiecznych odpadów i rozpuszczalników, a zaraz po procesie czyszczenia maszyny są gotowe do użycia. Zainteresowanych czyszczeniem suchym lodem serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z efektu.

REALIZACJE - FILMY