CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM

KORZYŚCI I ZALETY:

  • Bezpieczeństwo powierzchni - sublimacja powoduje, że czyszczone metalowe elementy nie są narażone na korozję, jak ma to miejsce w przypadku czyszczenia innymi metodami. Nie ma również ryzyka zanieczyszczenia środowiska pracy ciałami obcymi.
  • Dokładność - cząsteczki suchego lodu docierają do najtrudniejszych zakamarków, dzięki czemu skutecznie usuwają brud bez konieczności demontowania maszyn czy urządzeń
  • Czystość - suchy lód sublimuje, a zatem ulatnia się bez żadnych mokrych śladów w krótkim czasie po jego zastosowaniu. Dzięki temu nie trzeba osuszać czyszczonej powierzchni.

OFERTA WYNAJMU I WYKUPU
MASZYN IBLMINI ORAZ IBL3000

Firma Pamech umożliwia wynajem długoterminowy maszyn do czyszczenia suchym lodem oraz ich późniejszy wykup. Możesz przetestować maszynę do czyszczenia suchym lodem i zadecydować, czy urządzenie spełnia Twoje oczekiwania. Tym sposobem nie kupujesz „kota w worku”. Zakup urządzenia to spory wydatek, więc możliwość wcześniejszego przetestowania to wygodne rozwiązanie. Jeśli są Państwo zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. 

Usługi świadczymy na terenie kraju, dysponujemy własnym transportem, za pomocą którego możemy dostarczyć do Państwa zamówione maszyny, wraz z osprzętem i suchym lodem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewniamy dogodne warunki wynajmu i wykupu maszyn. Serdecznie zapraszamy.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY
MASZYN IBLMINI ORAZ IBL3000

Wynajem długoterminowy maszyny do czyszczenia suchym lodem w ofercie firmy Pamech, na korzystnych warunkach. Okres wynajmu może wynosić 6 lub 12 miesięcy. Wybraną przez Państwa maszynę dostarczyć możemy na terenie Polski własnym transportem. Przeprowadzamy szkolenie, mające na celu zapoznanie się z parametrami maszyny i nabycie umiejętności jej obsługi. 

Uczulamy także na zachowanie zasad bezpieczeństwa. Dostarczamy także potrzebną ilość suchego lodu, w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. Więcej o warunkach współpracy, można znaleźć w dokumencie załączonym poniżej. Serdecznie zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

WYNAJEM MASZYN DO MYCIA SUCHYM LODEM

Poza sprzedażą urządzeń do czyszczenia suchym lodem, firma pamech oferuje także wynajem sprzętu dla klientów indywidualnych i różnego rodzaju firm. Jesteśmy dystrybutorem niezawodnych i profesjonalnych maszyn firmy intelblast.

Wynajęcie maszyny do czyszczenia suchym lodem, to doskonałe rozwiązanie jeśli potrzebujemy okresowo skorzystać z takiego urządzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb maszynę można wynająć na dobę, kilka dni, a nawet tygodni. Oferta dopasowujemy do zróżnicowanych oczekiwań Klientów. Warunki wynajmu są zmienne, uwarunkowane długością najmu. Posiadamy transport, który umożliwia nam dostarczenie maszyny wraz z oprzyrządowaniem do Klienta. Dostarczamy także suchy lód, w specjalnych pojemnikach. Nasza działalność nie ogranicza się do obszaru województwa zachodniopomorskiego, gdzie mieści się nasza siedziba. Dzięki dobrze wyposażonemu zapleczu oraz sieci partnerów w wielu miastach kraju, możemy dotrzeć do różnych miast Polski. Chętnie służymy fachowym doradztwem, dotyczącym wyboru maszyny czy ilości suchego lodu, potrzebnego do wykonania czyszczenia określonej powierzchni. Zapewniamy szkolenie, pokazujące jak posługiwać się maszyną. Więcej szczegółowych informacji mieści się w załączonym dokumencie, można się także skontaktować z nami telefonicznie.

Umów się na testy, sprawdź nasze maszyny!