IBL3000

Uniwersalna maszyna do czyszczenia suchym lodem o dużej mocy czyszczenia oraz legendarnej wytrzymałości i niezawodności.

Maszyna została opracowana w ścisłej współpracy z klientem, który miał specyficzne potrzeby w zakresie obsługi czyszczenia suchym lodem w środowisku z wieloma wyzwaniami. Rozmiar i prostota w połączeniu z wytrzymałością były kluczowymi elementami. Dzięki całkowitej szerokości wynoszącej zaledwie 400 mm maszynę można łatwo przemieszczać w wąskich przestrzeniach, a zwłaszcza między maszynami w produkcji. Umożliwia to operatorowi zbliżyć się do miejsca czyszczenia, a tym samym może pracować z krótszymi wężami do czyszczenia, co ponownie daje lepsze wyniki czyszczenia.

Maszyna doskonale radzi sobie z czyszczeniem delikatnych elementów elektroniki, jak i z bardzo trudnymi zabrudzeniami w przemyśle drukarskim, gumowym, czy odlewniczym.

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA

Węższa konstrukcja nie oznacza małego zbiornika na suchy lód. IBL3000 mieści ponad 25 kg suchego lodu, co dla większości zastosowań to ponad 30 minut pracy przed ponownym napełnieniem.

PROSTOTA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Obsługa i przenoszenie sprzętu w ciasnych przestrzeniach oznacza również ryzyko uszkodzenia maszyny. Dlatego zaprojektowaliśmy komponenty, które nie wystają poza maszynę, a jednocześnie wszystkie są chronione za uchwytami z tyłu maszyny.

DANE TECHNICZNE

DOŁĄCZONE DYSZE 1 krótka dysza z 3 końcówkami do wyboru Duży wybór dysz dodatkowych i specjalistycznych
SPECJALISTYCZNE DYSZE DO WYBORU 7 metrów (3/4″) gumy technicznej bez silikonu
CIŚNIENIE 2-16 bar
ZUŻYCIE SUCHEGO LODU Zakres 25-90 kg/h. Standard ok. 30-40 kg/h przy 7 bar
ROZMIAR ZBIORNIKA 25 kg
SZEROKOŚĆ (ŁĄCZNIE Z KOŁAMI) 400 mm
GŁĘBOKOŚĆ 780 mm
WYSOKOŚĆ 1110 mm
WAGA 95 kg
WIBRATOR Elektryczny
REGULATOR CIŚNIENIA Festo 1″
REGULACJA CIŚNIENIA Powietrze przepływa tylko przez regulator i zawór gniazda. Brak ograniczeń.
OBUDOWA Stal nierdzewna

ZUŻYCIE POWIETRZA

Min2.000 L/min
Idealny5.000 l/min
Maksymalne25.000 L/min

Umów się na testy, sprawdź nasze maszyny!